تقویت ذهن

همه A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

تقویت ذهن چیست ؟

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چه چیزی باعث می‌شود کسی یک ورزش‌کار خوب شود ؟ یا یک رهبر خوب ؟ یا پدر یا مادر خوبی ؟ چرا بعضی از مردم به اهدافشان می‌رسند در حالی که برخی دیگر شکست می‌خورند؟

چه چیزی باعث تفاوت می‌شود ؟
ما معمولا ً با صحبت کردن در مورد استعداد افراد اجرایی برتر به این سوالات پاسخ می‌دهیم. او باید باهوش‌ترین دانشمند در آزمایشگاه باشد. او سریع‌تر از بقیه در تیم است. او یک استراتژیست تجاری درخشان است.
اما من فکر می‌کنم همه ما می‌دانیم که داستان اصلی چیزی دیگر است. در حقیقت، وقتی شما شروع به نگاه کردن به آن می‌کنید، استعداد و هوش شما به آن بزرگی ً که فکر می کنید در موفقیت شما نقش ندارند. مطالعات تحقیقاتی که من پیدا کردم نشان می دهد که هوش تنها ۳۰ % از موفقیت شما را تشکیل می‌دهد – و این در حالت خوشبینانه است. چه چیزی تاثیر بزرگ‌تری از استعداد یا هوش دارد ؟ قدرت ذهن. از چه راهی می شود به آن رسید. تمرینات تقویت ذهن.

know yourslef motivational clipicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی خودت رو بشناس

کلیپ انگیزشی بسیار زیبای خودت رو بشناس از گری وینرچاک، کارآفرین و سخنران مطرح جهان در مورد واقعی بودن. در همون ابتدا این کارآفرین و...
no excuse motivational clipicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی بهانه ممنوع

کلیپ انگیزشی بهانه ممنوع راجع به بهانه آوردنه که در همون ابتداش سخنران شروع به پرسیدن یه سری سوال میکنه: چی مانعت میشه؟ خیلی خسته ای...