unnamed-min

تام بیلیو

ثروت خالص: ۴۰۰ میلیون دلار
سن : ۴۳
متولد: ۳۰ مارس ۱۹۷۶
کشور : مبدا ایالات متحده آمریکا
منبع ثروت : کارآفرینی
اخرین به روز رسانی: ۲۰۱۹

تام بیلیو در حال لبخند زدن

شروع زندگی تام بیلیو

تام بیلیو، متولد تاکوما، یک کارآفرین آمریکایی، بنیانگذار کمپانی Quest Nutrition، یک برند فروش مواد غذایی سالم و میان وعده است، که بخاظر محصول پروتئین بار خود شناخته شده است.
کوئست نوتریشن یکی از سریعترین رشد های در میان استارتاپ ها در صنایع غذایی بوده و میزان رشد آن به میزان عدد شنیده نشده‌ ۵۷۰۰۰٪ در سه سال گذشته بوده است.
موفقیت برجسته بیلیو با Quest, برندی که ارزش آن بیش از ۱ میلیارد دلار است، ثروتی به ارزش تقریبا ۴۰۰ میلیون دلار به وی داده است. تام بیلیو در حال حاضر بیشتر به خاطر برنامه ی «Impact theory» شناخته شده. برنامه ای برای الهام بخشیدن به کارآفرینان و خالقان و همچنین دنبال کنندگان زیادش در شبکه های اجتماعی برای تاثیرگذاری بوجود آمده است.

اوایل زندگی

نخستین کاری که تام در زندگی خود داشت، فروش بیمه بصورت خانه به خانه در محله زندگی خودش بود. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه جنوبی کالیفرنیا، که در رشته ی فیلم، او در بخش بازاریابی شرکت Awareness Tech شروع بکار کرد. یک شرکت که در زمینه ی داده های از دست رفته فعالیت می کرد. او هشت سال به عنوان مدیر بازاریابی و سایر نقش های بخش آگاه سازی فناوری اطلاعات خدمت کرد. وقتی که این شرکت در سال ۲۰۱۰ فروخته شد، تام فکر کرد چه کاری که در ادامه چه کاری باید انجام بدهد.

پس کم کردن ۲۷کیلوگرم از وزنش، تام می خواست الهام بخش اعضای خانواده اش برای انجام این کار و تغذیه سالم تر و با آگاهی بیشتر شود. به طور غیر منتظره ای، بنیانگذاران شرکت پیشین او دیدگاه و اشتیاق مشابه ی را به اشتراک گذاشتند. بدون درنظر گرفتن نداشتن دانش مربوط به صنعت، Quest Nutrition را آغاز کردند.

شروع و رشد Quest Nutrition

تام و تیمش بدون هیچ پیش زمینه ای در مورد اینکه یک شرکت مواد غذایی چگونه کار می کند، شروع به ساخت پروتئین ها از آشپزخانه خود کردند. پس از ماه ها کار سخت برای پیدا کردن یک دستورالعمل تکرار پذیر برای ساخت پروتئین خوشمزه با کربوهیدرات کم و بدون افزودنیها، آنها سرانجام تصمیم گرفتند

که زمان پیدا کردن یک تولید کننده فرا رسیده است.
با این حال، هیچ کس انقدر به اندازه آنها برای دستور العمل خود هیجان زده به نظر نمی رسید ، همان شد که همه تولید کنندگان پیشنهاد آنها را رد کردند.
هم بنیانگذارش، مایک اوسبورن بدون درنظر گرفتن اینکه تجربه در زمینه تولید نداشت، تصمیم گرفت که وضعیت را در دست بگیرد و قول گرفتن نتیجه با تولید حداکثری را به او داد.

با حل شدن مشکل تولید، اکنون باید بر روی فروش این پروتئین بارها تمرکز می کردند.

استراتژی که تام آنرا رهبری میکرد روی اینفلونسر مارکتینک متمرکز بود. Quest هزاران نامه دست نوشته شده به همراه پروتئین بارها را به افراد اینفلونسر حوزه ی تناسب اندام فرستاد. این تلاش ها با درآمد ۱۰ میلیون دلاری فروش آنلاین در سال دوم به بار نشست، که توسط تام بیلیو پیش از آنکه وارد بازار خرده فروشی بروند، تخمین زده شده بود.

برنامه ایمپکت تئوری – Impact theory

در سال ۲۰۱۶، بیلیو و همسرش لیزا Impact theory را شروع کردند، یک شرکت رسانه ای برای کمک و تأثیرگذاری بر تغییر دهندگان بازی برای استفاده از مزیت های جدید. ایمپکت تئوری طرح کسب و کار سه مرحله ای دارد:
مرحله ۱: ساختمان جامعه.

مرحله ۲: دوره نهفتگی
مرحله ۳: ساخت و فروش.

تا ژاوئیه ۲۰۱۸، ایمپکت تئوری هنوز در مرحله اول با بیش از ۱،۵۰۰،۰۰۰ دنبال کننده در شبکه های اجتماعی است.

برنامه ی ایمپکت تئوری

در اینجا با برخی از کارهای برجسته تام بیلیو بیشتر آشنا شویم:

شرکت Quest Nutrition در سال ۲۰۱۰ تاسیس شده است.

Quest Nutrition در سال ۲۰۱۴ در بین ۵۰۰ شرکت برتر جهان در مجله ی اینک برتر قرار گرفت.
ورود به هیئت مدیره بنیاد جایزه X در سال ۲۰۱۶
شروع برنامه ی Impact Theory در سال ۲۰۱۶

بهترین نقل قول های تام بیلیو

۱. “نپرسید حداقل کاری که میتوانید انجام بدهید چیست بلکه بیشترین چیزی که می توانید تحمل کنید چیست.”
۲.” بر چگونگی صرف وقت خود نظارت کنید. این اولویت های شما را نشان می دهد. ”
۳. “اجازه ندهید که شادی یک تصادف باشد، آن را بسازید. ”
۴.” برای رسیدن به عظمت چه هزینه ای را حاضری بپردازی ؟”
۵.”هرگز از تغییر دادن مسیرتان نترسید.”
۶. “بهترین راه برای ساختن یک کسب و کار بزرگ، مراقبت از مردم است”.
۷. “قدرت در ذهن شروع می شود.”
۸. “مواد مخدر انتخابی من ایجاد تحول در دیگران است.”
۹. “خود را با افراد فوق العاده مثبت، خوش بین – افرادی که دوست دارند درخشش دیگران را ببینند، محاصره کنید. آنها شما را جلا میدهند. ”

خلاصه

تام بیلیو کارآفرین موفق است که تلاش می کند پارادایم را به سمت شیوه ی سالم تر زندگی و پایان بیماری های متابولیکی تغییر دهد. وی در تلاش است تا با قدرت دادن به کارآفرینان، نوآوران و بازیگران اصلی بازی، از مزایای قرن ۲۱ بهتره ببرد و دنیا را به یک جای بهتر برای زندگی تبدیل کند.

تیم کوئست نوتریشن در کنار آرنولد شوارتزنگر
او این کار را با نتایج شگفت آور انجام داده است. با ایجاد کمپانی Quest Nutrition و به ارمغان آوردن آن از ارزش تجاری ۰ تا ۱ میلیارد در چند سال گذشته، با شرکت رسانه ای خود Impact Theory که با همسرش و از طریق X-Prize Foundation که چالش نوآوران برای حل مسائل گسترده در جهان با استفاده از تکنولوی های جدید است.

از سال ۲۰۱۹، ارزش خالص اموال تام بیلیو حدود ۴۰۰ میلیون دلار است.

FILMOGRAPHY

stamina a motivational clipicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی استقامت

کلیپ انگیزشی استقامت از تام بیلیو سخنران انگیزشی آتشین. این بنیانگذار کمپانی کوئست نوتریشن معمولا در ویدیوهاش از نقل قول ها استفاده...
courage motivational clip by tom bilyeuicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی شجاعت – تام بیلیو

کلیپ انگیزشی شجاعت از تام بیلیو کارآفرین مطرح جهانی و سخنران ویدیو های انگیزشی. در این ویدئو، در مورد اینکه چطور شجاعت بالا بردن است...
ideal life a motivational clipicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

زندگی ایده آل – یک کلیپ انگیزشی

کلیپ انگیزشی زندگی ایده آل از تام بیلیو هست. که در همون ابتدای ویدیو سخنی از ست گودین نقل میکنه: بجای اینکه به فکر این باشی که تعطیل...
difficulty a motivational clip by tom bilyeuicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی سختی – تام بیلیو

سختی یک کلیپ انگیزشی جدید در مورد سخت تلاش کردن از تام بیلیو. در این ویدئوی انگیزشی تام بیلیو از همان ابتدای ویدیو با یک سخن از کندر...
failure a motivational clip by tom bilyeuicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشى شکست – تام بیلیو

این کلیپ انگیزشی درباره ی شکست هست. و در مورد شکست بهتره که ما صحبت نکنیم و اجازه بدیم صحبتهای تام بیلیو در اینباره رو بشنوید که به...
road to success a motivational clipicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

مسیر موفقیت – یک کلیپ انگیزشی

کلیپ انگیزشی مسیر موفقیت از تام بیلیو سخنران و کار آفرین مطرح در سطح جهان که در اون تام نقل قولی از مایکل آنجلو داره. مایکل آنجلو گف...

نظرتان را بنویسید