grant cardone

گرنت کاردون

ارزش خالص، داستان گرنت کاردون، ویدوهای گرنت کاردون
ارزش خالص: ۳۰۰ میلیون دلار
سن: ۶۱ سال
متولد: ۲۱ مارس ۱۹۵۸
کشور مبدا: ایالات متحده آمریکا
منبع ثروت: کارآفرینی
آخرین به روز رسانی: ۲۰۱۹

گرنت کاردون با هواپیمای شخصی اش

گرنت کاردون کیست ؟

گرنت کاردون، نویسنده پرفروش روزنامه نیویورک تایمز است، که بیشتر به خاطر نام تجاری شخصی اش که در طول زمان در زمینه املاک و مستغلات و کسب و کار ایجاد کرده است، شناخته می‌شود.

کاردون از افرادی نیست که ثروت خود را به ارث برده است، بلکه با تلاش کردن و زحمت کشیدن به آن رسیده است.
او نمونه ی بارزی است که اثبات می کند، وضعیت فعلی محدود به آنچه شما می توانید بدست بیاورید نیست.
کاردون با ارزش خالص ۳۰۰ میلیون دلاری خود، اکنون بر طبق نظر کارشناسان یک “الگوی نمونه” واقعی در دنیای املاک و مستغلات است.
در طی سالها او فعالیت های املاک و مستغلاتش را در کنار فروش دوره های آنلاین همراه کرد. وی با جذب مخاطبان گسترده در کانال یوتیوب خود، به شهرت رسید.

املاک و مستغلات زندگی او را نجات داد

کسب و کار، املاک و مستغلات در این مورد، می تواند زندگی شما را به معنای واقعی کلمه نجات دهد. این چیزی است که برای گرنت کاردون اتفاق افتاد، که از یک داستان زندگی پر دردسر به یک پرونده ی املاک و مستغلات به ارزش بیش از ۳۵۰ میلیون دلار رسید.

چیزها همیشه برای او آسان نبودند.

به همین دلیل است که او معمولا می گوید:

“متوسط بودن سریع ترین راه برای شکست است.”

اعتیاد به الکل و مواد مخدر تقریبا او را کشتند

پس از کالج، گرنت خود را با شرکت های اشتباه درگیر کرد و در مسیر یک جاده خود ویرانگر قرار گرفت.

مشروبات الکلی و مواد مخدر تقریبا او را به طرف خیابان یک طرفه تخریب هدایت کرد.

اما سرنوشت برای گرنت کاردون یک طرح متفاوت داشت. با کمک خانواده اش به او به مرکز توانبخشی رفت.

پس از این تجربه وحشتناک بود که گرنت زندگی خود را در دستان خود گرفت.

او تصمیم گرفت که راه نابودی خود را دوباره در پیش نگیرد و تصمیم گرفت که اهدافی برای زندگی خود تعیین کند.

او یک اشتیاق دارد :فروش.

او شروع به استفاده از محصولات آموزشی فروشندگان مطرح کرد، و با یادگیری از آنها در طول زمان به یکی از معروف ترینها در این زمینه تبدیل شد.

تجربه اولیه فروش او : فروش ماشین

در طول زندگی اش، گرنت کاردون کارهای مختلفی را تجربه کرد. اولین جایی که او شروع به اثبات مهارت های فروش خود کرد به عنوان یک فروشنده خودرو بود. در ابتدای کار استعدا خاصی از خود نشان نداد که باعث شد رئیسش به فکر اخراج وی بیوفتد.

اما گرانت تسلیم نشد. او مهارت های خود را بهتر و بهتر کرد تا زمانی که به حقوق شش رقمی دست یافت.

اکنون نوبت او بود که درب را بکوبد و به دنبال چیزی باشد که بیشتر در مورد آن می دانست: سرمایه گذاری در املاک و مستغلات.

اولین معامله املاک و مستغلات گرنت کاردون: یک شکست مطلق

گرنت در اینجا ۲۹ سال دارد و تلاش می کند راه خود را در بازار املاک و مستغلات با مقداری از پولی که کنار گذاشته است، باز کند. از سوی دیگر خرید خانه های سود دار یک حرکت رسیکی است، اما گرنت می داند که چطور صبر کند تا زمان مناسب برای شروع کار فرا برسد.

صبر یکی از بهترین ویژگی های یک کارآفرین است. به همین دلیل است که گرنت شروع به مشاهده بازار کرد و در انتظار انجام یک معامله درست بود.

با صحبت با دیگر بازیگران املاک و مستغلات و سرمایه گذاران، او شروع به یادگیری بیشتر تکنیک های بازی املاک و مستغلات کرد و حتی اشتیاقش چندین برابر بیشتر شد.
با این حال، این راهنمایی ها کم استفاده شد زمانی که گرانت تصمیم به خرید یک خانه کرد و‌آن را به یک خانواده اجاره داد.

به نظر می رسید چیزها به خوبی پیش می رفتند تا اینکه مستاجر تصمیم گرفت که خانه را ترک کند. گرنت در حال حاضر با یک آپارتمان خالی روبرو بود که هر ماه پول زیادی از دست میداد. چیزی را که او نمی توانست تحمل کند، این بود که اکنون مجبور بود زمانش را برای پیدا کردن یک مستاجر جدید تلف کند. ناامید شده و تصمیم می گیرد که آن را دوباره بفروشد و به خودش قول میدهد تا درآینده روی معاملات برجسته تری تمرکز کند.
اما او برای معامله بعدیش مجبور شد پنج سال منتظر بماند. در همین حال، او خود را وقف فعالیت دیگری کرد: ایجاد و توزیع دوره های فروش آنلاین. این شروع شعبه ای از شرکت او بود، دانشگاه فروش گرنت کاردون.

بازگشت بزرگ به املاک و مستغلات گرنت

بازگشت به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای گرنت یک موفقیت بزرگ بود. این بار او توجه خود را به یک مجموعه ی ۳۸ آپارتمانه در سن دیگو، کالیفرنیا معطوف می کند. برای خرید این ملک گرنت کاردون، یک‌ مبلغ در مجموع ۱،۹ میلیون دلاری را در وسط می گذارد. و بعد از یک ماه، یک مجموعه مشابه دیگر را نیز می خرد.

امروزه دارایی های املاک و مستغلات تحت مدیریت Cardone Aquisition، یکی دیگر از شاخه های شرکت وی، با آپارتمان هایی در آلاباما، آریزونا، کالیفرنیا، فلوریدا، گرجستان، کارولینای شمالی، تنسی و تگزاس، ۹۰۰ میلیون دلار ارزش دارد. در سال ۲۰۱۵ او رکورد بزرگترین خرید مجتمع های مسکونی فلوریدا را زد: ۱۰۱۶ آپارتمان با مجموع ۵۹ میلیون دلار، که تا حدی توسط انجمن ملی وام مسکن تامین شد.

گرنت کاردون این روزها

گرنت کاردون به همرا خانواده اش

امروز، گرنت کاردون نویسنده چندین کتاب پرفروش است که در CNBC، CNN، وال استریت ژورنال و مجله ی کارآفرین از وی صحبت میشود. وی همچنین و میزبان برنامه های تلویزیون و رادیو است. اینکه چطور می تواند برای انجام تمام این کارها وقت داشته باشد، برای همگان جای سوال دارد. حقیقت این است که او توانسته است یک تیم از استعدادهای درخشان را که در شاخه های مختلف کسب و کار به او کمک می کند، بسازد.
املاک و مستغلات در کنار مشاوره ی فروش هنوز یکی از مهمترین فعالیت های گرنت کاردون است. در دوران کاری وی مشتریانی همچون گوگل، تویوتا، GM و فورد داشته است.

کتاب های گرنت کاردون

  1.  قانون ۱۰ برابر
  2. be obsessed or be average
  3. Sell to survive
  4. if you are not first, you are last
  5. the millionaire booklet
  6. selling the secret to success
  7. ۱۰X quotes
  8. how to create wealth investing in real estate
  9. the closers survival guidbook

کتاب اگر اول نیستی آخریکتاب برای بقا بفروشکتاب قانون 10 برابرکتاب نقل قول های 10Xکتاب فروش راز موفقیتدفترچه ی میلیونرکتاب چطور با سرمایه گذاری در املاک ثروت آفرینی کنیدکتاب فروشندگان کتاب علاقه ی شدید داشته باش یا معمولی باش

 

FILMOGRAPHY

spending problem بعدا تماشا کنیداضافه شد

تو مشکل پول خرج کردن داری

صحبت های متخصص فروش گرنت کاردون درباره ی باورهای غلط خرج کردن پول که بصورت ریشه ای به تمام خانواده ها سرایت پیدا کرده. باورهایی که ا...
money and time – grant cardone. بعدا تماشا کنیداضافه شد

رابطه ی بین پول و زمان

این ویدیو از سری ویدئو های گرنت کاردون هستش که میخواد رابطه ی بین پول و زمان رو براتون شرح بده. یه چیزهایی میشه از خود موضوع پول و ز...
grant cardone on competition and bankruptcy بعدا تماشا کنیداضافه شد

رقابت و ورشکستگی – گرنت کاردون

ویدیوی رقابت و ورشکستگی از گرنت کاردون استاد تکنیک ها فروش در دنیا. در این ویدیو بنیانگذار کنفرانس کسب و کار ۱۰X داخل فرودگاه هوایی...
Screenshot 2019-03-29 at 15.15.27 بعدا تماشا کنیداضافه شد

گرنت کاردون کیست ؟

پرفروش ترین نویسنده ی نیویورک تایمز. برترین مربی فروش در دنیا. بهترین اینفلونسر بازاریابی در دنیا در سال ۲۰۱۷. گرنت کاردون ماموریت خ...

نظرتان را بنویسید