eric thomas

اریک توماس

اریک توماس کیست؟

اریک توماس جذاب، سخنران، نویسنده و وزیر انگیزشی است که در آمریکا شد. وی شهرت و محبوبیت فراوانی برای سخنرانی های انگیزشی خود بدست آورده است. بعلاوه، ویدیوهای انگیزشی وی در یوتیوب مورد توجه بسیار قرار گرفته اند.

زندگی ابتدایی، کودکی و تحصیلات اریک توماس

وی در ۳ سپتامبر ۱۹۷۰ از جرالد موندی و همسرش ونسا توماس زاده شد. وی متولد شیکاگو، ایلینویز است و کودکی خود را در دیترویت میشیگان، گذراند. با این حال، در مورد روزهای ابتدایی و کودکی وی، چیزهای زیادی در دسترس نیست. بخش اعظم توجه و شهرتی که وی طی این سالها، بدست آورده است مبتنی بر کار و استعدادش بوده است.

او بعد از بحث و مشاجره با والدینش در مورد تحصیل خود، از دبیرستان ترک تحصیل کرد. بعد از تاثیر و الهامی که از یک کشیش گرفته بود ، در دانشگاه اوکوود شرکت کرد و سرانجام در سال ۲۰۰۱ فارغ التحصیل شد. بعدا، در دانشگاه دولتی میشیگان ثبت نام کرد و مدرک فوق لیسانس خود را در رشته سرپرستی آموزشی دریافت کرد. وی در سال ۲۰۱۵ دکتری تخصصی خود را در رشته مدیریت آموزش و پرورش( تعلیم و ترتیب) دریافت کرد.

شغل، حقوق، ارزش خالص، جوایز اریک توماس

وی مسیر شغلی خود را به عوان واعظ و سخنران در دانشگاه آکوود آغاز کرد. بعد از آن، در سال ۲۰۰۳ در دانشگاه دولتی میشیگان، شغلی انتخاب کرد. بعدها، به عنوان مشاور آکادمیک برای دانشجویان بی بضاعت در بعضی از دانشگاه ها، کار و فعالیت کرد.

وی در سال ۲۰۰۸، کانالش در یوتیوب را افتتاح کرد تا به افراد سرتاسر دنیا، الهام بخشد. از سال ۲۰۰۹ شروع به پست کردن ویدیو نمود و اکنون مشترکین بسیاری دارد که به سخنان الهام بخش وی گوش فرا می دهند. در طی مسیر شغلی اش، وی سه کتاب منتشر کرد که عبارتند از راز موفقیت(۲۰۱۲) بزرگی بر عهده شماست: قراردادن بنیان(۲۰۱۴) و متوسط خواسته مهارتی(۲۰۱۶)

استعدادهای استثنایی که وی در این مسیرهای شغلی نشان میداد، از شناخت و درک وی ناشی می شدند. به همین ترتیب، وی از یوتیوب درآمد زیادی به دست آورد تا ارزش خالص خود را افزایش دهد. ثروت خالص وی به میزان ۲ میلیون دلار می باشد.

بحث وشایعات درباره ی اریک توماس

در حالیکه وی در سال ۲۰۱۶ به سن لویز دعوت شد تا برای دانشجویان سخنرانی کند، با این واقعیت آزرده خاطر شد که افراد، شنونده حرفهای وی نبودند و در عوض سروصدا می کردند و این باعث شد تا سخنرانی برایش سخت تر شود. او باید مدام، دانشجویان را به آرامش دعوت می کرد.

اندازه بدن اریک توماس

وی ساختار بدنی متناسب و خوش اندامی با قد ۵ فوتی و ۱۱ اینچی( ۱.۸متری) داشت که منطبق با بدنش بود. هرچند، هیچ اطلاعاتی در ارتباط با شکل دقیق بدنی وی در دست نیست. رنگ مو و رنگ چشمانش، سیاه است.

پروفایل شبکه های اجتماعی

اریک، در رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، تویتر، اینستاگرام، بسیار فعال است. وی بیش از ۹۸۲.۱ کا فالوور در حساب فیس بوک خود دارد و در حساب تویتر خود بیش از ۳۹۲کا فالوور و در حساب اینستاگرام خود بیش از ۹۲۸ کا فالوور دارد.

 

FILMOGRAPHY

goal motivational clipicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی هدف

کلیپ انگیزشی هدف برای تقویت ذهن شما با سخنرانی سیلوستر استالونه و اریک توماس، آل پاچینو، ویل اسمیت، آرنولد شواترزنگر. می دونیم که هم...
hell motivational clipicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی جهنم

کلیپ انگیزشی جهنم با سخنرانی اریک توماس و لس براون. مشکلات خودشون از بین نمیرن اریک توماس در ابتدا میگه تغییر دادن زندگی کار سختیه....
awakening motivational videoicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی آگاه شو

کلیپ انگیزشی آگاه شو با سخنرانی لس براون و اریک توماس برای تقویت ذهن شما. سر اما متوقف شدیم بیشتر ما در زندگی تظاهر میکنیم که هیچ وق...
vision motivational clipicon بعدا تماشا کنیداضافه شد

کلیپ انگیزشی رویا

کلیپ انگیزشی رویا به سخنرانی لس براون و اریک توماس. رسیدن به رویاهاتون شدنیه لس براون در شروع این ویدیو انگیزشی میگه مهم نیست که چه...

نظرتان را بنویسید