dan lok

دن لاک

ثروت خالص، داستان دن لاک، ویدوهای دن لاک
ثروت خالص: ۵۰ میلیون دلار
سن: ۳۷ سال
متولد: ۲۴ نوامبر ۱۹۸۱
کشور مبدا: چین
منبع ثروت: کارآفرینی
آخرین به روز رسانی: ۲۰۱۹

دن لاک در کت و شلوار قرمز خودش

دن لاک کیست ؟

موفقیت های دن لاک دن لاک یک کارآفرین چینی – کانادایی و یک مربی مالی جهانی است که به عنوان بنیانگذار و رئیس closers.com شناخته می‌شود – پلتفرم شماره ۱ SaaS جهان که شرکت‌ها را به فروشندگان قدرتمند متصل می‌کند. فراتر از Closers.com ، آقای لاک چندین جنبش جهانی را به بازتعریف آموزش مدرن سوق داده‌است که در آن به مردان و زنان از ۱۳۰ کشور جهان آموزش داده تا مهارت‌های درآمدی بالا را توسعه دهند، اعتماد به نفس مالی واقعی پیدا کنند و سرنوشت مالی خود را به دست بگیرند.

فراتر از کسب و کار

فراتر از موفقیت وی در کسب و کار، آقای لاک دو بار سخنران اول TEDx بود. یکی از پرفروش ترین نویسندگان بین المللی که بیش از دوازده کتاب از او چاپ شده. یکی از اعضای سازمان روسای جوان ( YPO ) – یک گروه خصوصی از مدیران اجرایی جهانی که ۱۶ میلیون نفر را استخدام و ۶ تریلیون دلار آمریکا درآمد سالیانه تولید می‌کنند. و همچنین مجری برنامه ” دن لاک ” است که شامل معرفی میلیاردرهای بزرگ و کارآفرینان میلیونر است.

امروزه، آقای لاک در هزاران رسانه و نشریات رسانه‌ای حضور پیدا می‌کند و به طور گسترده به عنوان یکی از رهبران تجاری برتر جهان به شمار می‌رود. امروز، آقای لاک همچنان در هزاران کانال و نشریات رسانه ای هر ساله نمایش داده می شود و به طور گسترده ای به عنوان یکی از رهبران کسب و کار برتر توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان دنبال می شود.

یک سخنگوی برتر جهانی

او خود را به عنوان یکی از سخنرانان انگیزشی و آموزنده در جهان تثبیت کرده است.

مهارت منحصر به فرد او برای گرفتن مسائل پیچیده و شکستن و ساده کردن انها برای درک بهتر یکی از دلایلی است که او به طور مداوم بالاترین امتیاز کلی سخنرانان را در رویدادهای پر بیننده دریافت می کند. با بیش از ۱۲ سال سابقه کار در سمینارها و کارگاه های چند روزه، ارائه بیش از ۳۰۰ سخنرانی و فروش ده ها میلیون دلار از جلسات و وبینارها، او یک سبک منحصر به فرد که به سادگی باعث تعجب تماشاگران می شود را توسعه داده است.

“شخصا صحنه محل فرار من است، جایی من می توانم خودم را با جهان به اشتراک بگذارم. برای من بسیار لذت بخش است که روی صحنه روبروی هزاران نفر از مردم  بایستم و دانشم را در زمینه کسب و کار و سرمایه گذاری به اشتراک بگذارم. ”

منتوری برای منتورها

دن باور دارد که روزی زندگیش تغییر کرد که منتور خود، آلن ژاک را ملاقات کرد. کسی که همه چیز را از مفهوم بازاریابی و نام تجاری تا کپی رایتینگ را به او آموخت. این حمایت جامع و راهنمایی منتور او بود که به او اعتماد به نفس رسیدن به موفقیتش را به او داد. و به همین دلیل هم است که او در حال حاضر اشتیاق زیادی به منتور شدن دارد.

از هنگ کنگ به کانادا در سن ۱۴ سالگی

کودکی و اوایل جوانی دن لاک دن قطعا در بالاترین مراحل عملکرد خود است. جایی که با نقطه ی شروعش بسیار فاصله دارد. در حالی که در هنگ کنگ متولد شد، در سن ۱۴ سالگی دن و خانواده اش با امید به زندگی جدید به کانادا مهاجرت کردند. او به عنوان یک نوجوان هنگامی که پدرش ورشکسته شد و در هنگ کنگ ماند دچار شوک فرهنگی شد. این ورشکستگی در حالی اتفا افتاد که او و مادرش به آپارتمان کوچک یک خوابه در کانادا نقل مکان کردند. پدرش نمی توانست پولی برای حمایت از مادر که مهارت محدودی برای پول درآوردن داشت، بفرستد.

دن اولین و تنها کار کارمندی خود را در ۱۶ ساگی در قسمت بسته بندی سبزیجات یک سوپرمارکت آغاز کرد. وارد دانشگاه شد و زمانیکه آلن ژاک به طور رسمی منتور وی شد، ترک تحصیل کرد.

دن در ۱۳ کسب و کار شکست خورد تا سرانجام موفقیت را تجربه کرد. دن اعتراف می کند که اگر او بتواند چیزی درباره گذشته اش را تغییر دهد، تمام تلاش های تجاری احمقانه ای که در نهایت به شکست منجر شد را آغاز نمی کرد. او بیچارگی را مقصر شروع  کسب و کارهایی میداند که باعث شد منابع و زمان هدر برود و تمرکزش را از دست بدهد.

کسب موفقیت بدون نگاه کردن به عقب

در دهه ۲۰۰۰، دن به صنایع بازاریابی اینترنتی وارد شد و سود قابل توجهی از کسب و کار اینترنتی خود کسب کرد. او تا سن ۲۷ سالگی به یک میلیونر خودساخته بدل شد. مدت کوتاهی پس از آن، یک کارآفرین ۸ رقمی.

امروز، دن، بنیانگذار برنامه گواهینامه High-Ticket Closer است – یک جنبش جهانی از مردان و زنان در بیش از ۱۲۷ کشور که به شرکت ها کمک می کند معاملات قیمت بالا را ببندند. دن و بقیه ی اعضای گروه با هم، معملاتی به ارزش ده ها میلیون دلار در چند صنایع بسته اند.

در خارج از جامعه High-Ticket Closers، دن بعنوان یک رهبر فکری در دنیای توسعه فردی / کسب و کار دیده می شود. کانال یوتیوب دن لاک یکی از کانال های برتر در بخش کسب و کار با صدها ویدیو و بیش از ۶۰ میلیون بازدید است. او با بیش از ۳.۵ میلیون دنبال کننده در صفحات فنآوری رسانه های اجتماعی، که هزاران نفر روزانه به آن اضافه می شود، و در بیش از ۱۰۰ پادکست از وی یاد شده است.

استادیار هنرهای رزمی

دن لاک استاد هنرهای رزمیاز سن ۱۴ سالگی، دن با تماشای فیلم های بروس لی بزرگ شد و در هنرهای رزمی، بوکس و کیک بوکسینگ شروع به آموزش دیدن کرد. با این حال، دن در نهایت آموزش را در موارد بالا متوقف کرد تا بتواند بر آنچه که واقعا برای او اهمیت دارد تمرکز کند. وینگ چون و جیت کون دو، که هر دو تحت تاثیر فلسفه هنرمند رزمی بروس لی قرار گرفتند.
دن به شدت معتقد است که هنرهای رزمی صرفا تکنیک های برنده شدن در جنگ نیست، بلکه توسط یک فلسفه عمیق برای دستیابی به تحقق و خودکفایی هدایت می شود. برای دن، هنرهای رزمی جزء ذاتی توسعه فردی هستند، فلسفه ای که بر پایه همه چیزهایی است که او برایش ایستادگی می‌‌کند.

 

مرد خانواده

دن لاک مرد خانواده

دن یک شوهر دوست داشتنی برای همسرش، جنی لی است. جنی عشق دن ، شریک تجاری و بهترین دوست دن است. آنها با هم کار

می کنند، با هم سفر می کنند و با یکدیگر سرگرم می شوند. جنی نه تنها “خانه را اداره می کند” بلکه همچنین به دن کمک می کند تا امپراتوری کسب و کار خود را اداره کند – مخصوصا وقتی انجام معاملات تجاری با شرکا و مشتریان از سرزمین اصلی چین پیش می آید.
متولد شده ی چین، جنی روانشناسی و دینامیک کسب و کار در بازار چینی را بهتر از هر کسی درک می کند. دن همچنین یک پسر دوست داشتنی برای مادرش است و حداقل چند بار در هفته به صحبت کردن با او مشغول است.

FILMOGRAPHY

نظرتان را بنویسید